Sveučilišni prijediplomski studij Povijest umjetnosti – studijski program od ak. god. 2024./2025.

Od ak. god. 2024./2025. trogodišnji sveučilišni prijediplomski studij Povijest umjetnosti izvodi se prema izmijenjenom studijskom programu. Izmijenjeni studijski program koncepcijski se naslanja na dosadašnji prijediplomski studij u tome da osigurava temeljna znanja struke, dajući uvid u metode, povijest i teoriju povijesti umjetnosti te kronološki pregled stilskih mijena i pojava od antike do suvremenosti, kao i specifične probleme vezane za arhitekturu, slikarstvo i skulpturu te zaštitu kulturne baštine.

Struktura studija i dodatne informacije za studente dostupni su u dokumentu na poveznici niže.

ažurirano: 27 Kolovoz, 2024