Početak izvedbe izmijenjenog prijediplomskog studijskog programa Povijest umjetnosti – informacije za studente “staroga” programa

Od ak. god. 2024./2025. trogodišnji sveučilišni prijediplomski studij Povijest umjetnosti izvodi se prema izmijenjenom studijskom programu. Studenti koji su zaključno s ak. god. 2023./2024. upisali prijediplomski studij povijesti umjetnosti studij nastavljaju sukladno trogodišnjem programu koji su upisali, a koji će se u punom opsegu (uključujući i izborne kolegije) izvoditi zaključno s ak. god. 2025./2026.

Studenti koji nisu ispunili obaveze (“starog”) studijskog programa koji se nakon 2025./2026. neće izvoditi imaju mogućnost prelaska na izmijenjeni studijski program, ili završetak studija prema studijskom programu koji su upisali uz obvezu upisa i polaganja zamjenskih kolegija izmijenjenoga studijskoga programa. Detalji uvjeta prelaska ili završetka studija po “starom” programu navedeni su u dokumentu na poveznici niže.

Sveučilišni prijediplomski studij Povijest umjetnosti – izvedba izmijenjenog studijskog programa od ak. god. 2024./2025. – informacije za studente “staroga” programa

ažurirano: 27 Kolovoz, 2024