Natječaj za najbolje grafičko rješenje plakata za Dan otvorenih vrata Filozofskog fakulteta 2024.

Uprava Filozofskog fakulteta raspisuje natječaj za najbolje grafičko rješenje plakata za Dan otvorenih vrata Filozofskog fakulteta 2024. i poziva svoje studente da sudjeluju s prijedlozima – samostalno ili u timu do pet osoba. Autor(i) odabranog rješenja bit će nagrađeni.

Na natječaj možete prijaviti grafičko rješenje svojeg likovnog rada, sliku, fotografiju, kolaž ili bilo koji drugi digitalni vizualni materijal.

Grafičko rješenje treba biti:

• u A3 veličini papira
  • u .jpg/.jpeg (u razini kvalitete 100%), .png, .tif/.tiff ili .pdf formatu
  • u minimalnoj rezoluciji 300 dpi, idealno 1.200 dpi (svi slikovni elementi koji su dio grafičkog tješenja moraju imati minimalnu rezoluciju 300 dpi)
  • preporučeni profil boje: CMYK US Web Coated (SWOP) v2
  • maksimalna veličina datoteke: 10 MB
  • prijavljeno na natječaj isključivo putem službene prijavnice dostupne na: https://bit.ly/DOV2024-plakat

Tehnika i program za izradu grafičkog rješenja plakata su potpuno slobodni uz nekoliko obaveznih informativnih elemenata o Danu otvorenih vrata koji moraju biti uklopljeni u prijedlog:

• Datum održavanja: 23. 3. 2024.
  • Mjesto održavanja: Sveučilište u Zagrebu Filozofski fakultet, Ivana Lučića 3, Zagreb
  • 150. obljetnica Filozofskog fakulteta

Natječaj je otvoren od 29. siječnja DO 19. VELJAČE 2024.

Fakultet zadržava pravo ne odabrati niti jedno predloženo grafičko rješenje.

ažurirano: 3 Ožujak, 2024