Prijave tema i mentora diplomskih radova u ak. god. 2023./2024.

Molbe za odobrenje tema i imenovanje mentora diplomskih radova na Odsjeku za povijest umjetnosti u ak. god. 2023./2024. predaju se elektronskim putem (e-mailom) tajništvu Odsjeka od 8. siječnja do 1. veljače 2024. godine. Prema programu diplomskoga studija povijesti umjetnosti, studenti su dužni prijaviti temu diplomskoga rada do kraja 3. semestra studija.

Molbu sačinjava ispunjeni Obrazac za prijavu diplomskoga rada, potpisan od strane predloženoga mentora i studenta. Ispunjeni i potpisani Obrasci dostavljaju se elektronskim putem u jpeg, PDF ili Word formatu na mail adresu tajništva Odsjeka (povijest.umjetnosti@ffzg.hr). U nedostatku potpisa mentora priznavat će se i izravni pristanak mentora e-mailom studentu i/ili tajništvu.

Predložene teme i mentori diplomskih radova bit će uvršteni na dnevni red redovite sjednice Vijeća Odsjeka za povijest umjetnosti u veljači 2024. godine. Naknadne prijave tema diplomskih radova neće se prihvaćati.

ažurirano: 15 Veljača, 2024