Poziv na predstavljanje knjige prof. dr. sc. Zlatka Jurića

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige »Tko je gospodin Viktor Kovačić K.H.A. – Povijest kritičke misli o arhitektu Viktoru Kovačiću od 1896. do 1943. godine« (Arhitektonski fakultet, Zagreb, 2019), autora red. prof. dr. sc. Zlatka Jurića dipl. ing. arh.

Knjiga će biti predstavljena u ponedjeljak 17. veljače 2020. u 18 sati u prostorijama Društva arhitekata Zagreba, Trg bana Jelačića 3/1.

Knjigu će predstaviti recenzenti izv. prof. dr. sc. Zlatko Karač mag. ing. arh., dr. sc. Darko Kahle dipl. ing. arh. i red. prof. dr. sc. Marko Špikić.

»… Viktor Kovačić je Wagnerov student, arhitekt umjetnik, suosnivač Kluba hrvatskih arhitekata (K.H.A.), Ehrlichov prijatelj i poslovni partner, Loosov istomišljenik, prvak moderne arhitekture, sveučilišni profesor, Schoenov prijatelj, jedan i jedini arhitekt s mapom – monografijom…«

Veselimo se Vašem dolasku!

pozivnica

ažurirano: 18 Veljača, 2020