Javna obrana teme doktorskog rada – Ivan Viđen – 14. 6. 2021.

Javna obrana teme doktorskog rada kolege Ivana Viđena (»Povijest zaštite spomenika u Dubrovniku od pada Republike do Drugoga svjetskog rata«, mentor: prof. dr. sc. Marko Špikić), održat će se u ponedjeljak, 14. lipnja 2021. uživo u prostoriji A-126 na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu i virtualno putem platforme Microsoft Teams s početkom u 10 sati. Sastav stručnoga povjerenstva je: izv. prof. dr. sc. Franko Ćorić, prof. dr. sc. Marko Špikić, prof. dr. sc. Marijan Bradanović (Filozofski fakultet, Sveučilište u Rijeci).

Obrani možete pristupiti putem sljedeće poveznice.

Nakon otvaranja poveznice izaberite opciju »Nastavite u ovom pregledniku (web browser)« ili »Otvorite u MS Teamsu«. U slučaju poteškoća s pristupom, ljubazno molimo da se javite na mail ppocanic@ffzg.hr.

ažurirano: 8 Lipanj, 2021