Javna obrana teme doktorskog rada – Iva Kožnjak – 8. prosinca 2021.

Javna obrana teme doktorskog rada kolegice Ive Kožnjak pod naslovom »Sakralna arhitektura u doba baroka u Međimurju« (mentorica: izv. prof. dr. sc. Dubravka Botica), održat će se u srijedu, 8. prosinca 2021. uživo u prostoriji A-309 na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu s početkom u 10.30 sati. Sastav stručnog povjerenstva je: doc. dr. sc. Danko Šourek, izv. prof. dr. sc. Dubravka Botica i dr. sc. Petar Puhmajer, znan. suradnik (Hrvatski restauratorski zavod, Zagreb).

Javnost obrani može pristupiti isključivo na daljinu i to putem sljedeće poveznice. Nakon otvaranja poveznice izaberite opciju »Nastavite u ovom pregledniku (web browser)« ili »Otvorite u MS Teamsu«. U slučaju poteškoća s pristupom, ljubazno molimo da se javite na mail ppocanic@ffzg.hr.

ažurirano: 26 Studeni, 2021