Nagrade Društva povjesničara umjetnosti Hrvatske nastavnicima i studentima Odsjeka za povijest umjetnosti

Nastavnici i studenti Odsjeka za povijest umjetnosti dobitnici su ovogodišnjih nagrada Društva povjesničara umjetnosti Hrvatske:

Godišnja nagrada

• dr. sc. Dino Milinović, izv. prof., za knjigu NOVA POST VETERA COEPIT. Ikonografija prve kršćanske umjetnosti

Nagrade za diplomski rad

• Marija Bijelić, Razvoj rapske Donje ulice i njene stambene arhitekture (mentor prof. dr. sc. Miljenko Jurković)
  • Krisja Štulić, Ikonografija sv. Bernarda iz Clairvauxa na primjerima iz dubrovačke likovne baštine (mentorica dr. sc. Tanja Trška)

Čestitamo!

Svečana dodjela nagrada održat će se u utorak, 30. svibnja 2017. u 12 sati u Muzeju za umjetnost i obrt u Zagrebu.

www.dpuh.hr

ažurirano: 1 Lipanj, 2017