Kontrapost – poziv na predaju radova i poziv na predavanje

Časopis studenata Odsjeka za povijest umjetnosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu Kontrapost objavio je poziv za predaju studentskih radova za objavu u novom, dvanaestom broju. Temat ovogodišnjeg broja je »Digitalne umjetničke prakse«, no studenti nisu ograničeni pisati isključivo o tom aspektu umjetnosti.

Uredništvo Kontraposta poziva studente i na prvo predavanje o teoriji i praksi digitalne umjetnosti na temu »Teorijski uvod u digitalne umjetničke prakse«, koje će održati Dario Vuger, doktorand na Odsjeku za filozofiju, student povijesti umjetnosti i član uredništva časopisa Kontrapost. Predavanje će se održati u četvrtak, 11. svibnja 2017. u 19.30 sati u predavaonici D III Filozofskog fakulteta u Zagrebu.

Kontrapost – poziv za predaju radova

ažurirano: 6 Rujan, 2017