Međunarodni seminar »Arhitektura i grad u srednjoj Europi«

Obavještavaju se studenti preddiplomskog i diplomskog studija povijesti umjetnosti da će se međunarodni seminar povijesti umjetnosti Arhitektura i grad u srednjoj Europi u suradnji sa Sveučilištem u Pittsburghu održati od 21. do 25. svibnja 2016.

Tijekom seminara će se u vidu terenskog rada zajedno s američkim studentima i profesorima obrađivati teme vezane za zagrebačku arhitekturu 19. i 20. stoljeća u europskom kontekstu. Nastava će se održavati na engleskom jeziku. Seminar je službena izvannastavna aktivnost Sveučilišta u Zagrebu te donosi ECTS bodove.

Zainteresirani studenti trebaju se javiti na mail voditeljici seminara prof. dr. sc. Jasenki Gudelj (jgudelj@ffzg.hr) do 16. svibnja 2016. Broj mjesta na seminaru je ograničen.

ažurirano: 17 Svibanj, 2016