Javna obrana teme doktorskog rada – Ivan Kokeza – 19. 11. 2020.

Javna obrana teme doktorskoga rada kolege Ivana Kokeze (»Historijsko slikarstvo u Hrvatskoj od ilirskog pokreta do Drugog svjetskog rata«, mentor: prof. dr. sc. Dragan Damjanović), održat će se u četvrtak, 19. studenoga 2020. virtualno putem platforme Microsoft Teams s početkom u 11.30 sati. Sastav stručnoga povjerenstva je: prof. dr. sc. Frano Dulibić, prof. dr. sc. Dragan Damjanović i viša zn. suradnica, u zvanju znanstvene savjetnice dr. sc. Irena Kraševac (Institut za povijest umjetnosti, Zagreb).

Obrani možete pristupiti putem sljedeće poveznice. Nakon otvaranja poveznice izaberite opciju »Nastavite u ovom pregledniku (web browser)«. U slučaju poteškoća s pristupom, ljubazno molimo da se javite na mail tajnice PDS povijesti umjetnosti Patricije Počanić (ppocanic@ffzg.hr).

ažurirano: 16 Studeni, 2020