Predavanje dr. sc. Lovorke Magaš Bilandžić »Arhitekt u kazalištu: Vjenceslav Richter kao scenograf«, MSU, 22. studenog 2017.

Vjenceslav Richter, Maketa scenografije za Vjenčanje u samostanu Sergeja S. Prokofjeva, 1959.

U sklopu ciklusa predavanja »Susreti s Richterom srijedom« dr. sc. Lovorka Magaš Bilandžić će u srijedu, 22. studenog 2017. u 17 sati u Muzeju suvremene umjetnosti održati predavanje »Arhitekt u kazalištu: Vjenceslav Richter kao scenograf«. Predavanje se održava kao dio popratnih događanja u sklopu izložbe »Buntovnik s vizijom – retrospektivna izložba Vjenceslava Richtera«. Više o predavanju može se saznati na stranicama Muzeja suvremene umjetnosti.

ažurirano: 4 Prosinac, 2017