Upisi na kolegije diplomskoga studija u zimskom semestru ak. god. 2017./2018.

Upis godine (za studente viših godina) i upis na obavezne i izborne kolegije zimskog semestra akademske godine 2017./2018. preko Studomata počet će u ponedjeljak, 9. listopada 2017. u 9 sati.

Mole se studenti diplomskoga studija povijesti umjetnosti da prije upisa obavezno prouče upute za upis kolegija u zimskom semestru ak. god. 2017./2018., provjere raspored održavanja nastave te izvedbeni plan svoga studija za ak. god. 2017./2018., vodeći računa o semestru koji upisuju.

Mole se studenti da obavezne kolegije svoga modula ne upisuju preko ponude (grupa) izbornih kolegija!

Napomena: budući da na modulima istraživačkoga smjera redoslijed slušanja izbornih kolegija nije uvjetovan (kolegiji se upisuju »tijekom studija«), Studomat za broj ECTS-a do posljednjega semestra pokazuje vrijednost 0 (dakle nije greška nego posljedica strukture studija). Prema Pravilniku o studiranju, studenti su dužni upisati 25-35 ECTS (jednopredmetni), odnosno 13-18 ECTS (dvopredmetni) po semestru, sukladno studijskom programu.

Studenti diplomskoga studija koji studiraju kombinaciju dvopredmetnih studijskih grupa različitog trajanja (3+2/4+1) i ne upisuju se preko Studomata ne trebaju potvrdu predmetnog nastavnika za upis obaveznih kolegija modula u Studentskoj službi.

ažurirano: 30 Listopad, 2017