Obavijest

Obavještavaju se studenti i studentice studija povijesti umjetnosti kako je dr. sc. Josipa Lulić imenovana koordinatoricom za podršku studentima na Odsjeku za povijest umjetnosti. Uloga koordinatorice za podršku studentima/cama jest da služi kao osoba kojoj se može obratiti bilo tko s problemom koji otežava punu participaciju u studiju – bilo da se radi o problemima s učenjem, vanjskim uvjetima koji otežavaju pohađanje nastave ili ispunjavanje obaveza ili bilo kakvim drugim problemima. Koordinatorica može te probleme prenijeti na Odsjeku (ukoliko je potrebno zadržavanje anonimnosti) i/ili uputiti studente/ice na odgovarajuće službe podrške. Na ovaj način Odsjek pruža aktivnu podršku izjednačavanju uvjeta studiranja bez obzira na vrstu izazova s kojima se studenti/ce susreću. S pitanjima, problemima i komentarima možete se javiti na e-mail jlulic@ffzg.hr i/ili na konzultacije ponedjeljkom od 11 do 13 h ili po dogovoru.

ažurirano: 23 Ožujak, 2017