Rezultati kvalifikacijskog ispita za upis na diplomski studij povijesti umjetnosti u ak. god. 2016./2017. za pristupnike koji su završili srodne i neistovjetne studije

Ispit su položili:

• Bonča Pavle
  • Breber Božica
  • Despotović Marija

Ispit nisu položili:

• Briški Igor
  • Ivanković Josip
  • Perković Mia

Pristupnici koji su položili kvalifikacijski ispit bit će rangirani u okviru razredbenog postupka zajedno s pristupnicima koji su završili studije koji udovoljavaju kriterijima za nastavak diplomskoga studija na Odsjeku za povijest umjetnosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Popis pristupnika s pravom upisa (rang-lista) bit će objavljen na internetskim stranicama Odsjeka za povijest umjetnosti dana 30. rujna 2016. godine.

ažurirano: 29 Rujan, 2016