Obavijesti o nastavi u zimskom semestru ak. god. 2021./2022.

Preddiplomski studij

Obavezni kolegiji

Osnove likovnih umjetnosti

Poštovane kolegice i kolege, s obzirom da epidemiološke mjere nalažu da broj studenata u dvoranama bude prepolovljen, kao što vam je već rečeno, u srijedu 13. 10. u 9,30 na predavanje dolazi prvi dio abecede a drugi prati nastavu online. Link za online nastavu bit će na sustavu omega. Za predmet »Osnove likovnih umjetnosti« lozinka je: olu2020.
Srdačno
dr. sc. red. prof. Frano Dulibić

Osnove arhitekture

Uvodno predavanje iz kolegija »Osnove arhitekture« održat će se 12. listopada u redovnom terminu u DVI, s time da će studenti biti podijeljeni u tri grupe:

• I. 12.30 prezimena A-F
  • II. 13.00 prezimena G-O
  • III. 13.30 prezimena P-Ž

Seminari će istog dana biti održani u redovitim terminima na terenu – sastanak svake seminarske grupe je kod meteorološke stanice na Zrinjevcu. Više riječi o podjeli na grupe bit će na samom predavanju.

Umjetnost romanike

Nastava na kolegiju »Umjetnost romanike« će se u ponedjeljak, 11. listopada 2021. održati uživo u 11.45 u DVI, prema satnici.

Umjetnost gotike

Mole se studenti 2. godine preddiplomskog studija da upišu kolegij »Umjetnost gotike« na Omegi (lozinka: Giotto), kako bi dobili informacije o načinu izvođenja nastave te o terenskoj nastavi. Za sve eventualne upite mogu se javiti na e-mail: itomas@ffzg.hr.

Izborni kolegiji

Zidno slikarstvo u Italiji od 4. do 13. stoljeća

Uvodno predavanje 12. listopada održat će se online, BBB. Lozinka za kolegij je zidno_2021

Dalmatinske katedrale

Nastava iz izbornog kolegija »Dalmatinske katedrale« kod prof. Predraga Markovića, počinje u ovaj četvrtak (14. 10.) prema rasporedu. Dakle uživo u A-126 u 11,00 sati.

Diplomski studij

Umjetnost oko godine 1000.

Mole se svi studenti koji su upisali kolegij da se prije petka 15. listopada ulogiraju na Omegu (lozinka 1000_2021) gdje će dobivati sve daljnje informacije o nastavi tijekom semestra.

Autopsija, arhiv, atribucija

Obavijest studentima diplomskoga kolegija »Autopsija, arhiv, atribucija« o početku nastave u srijedu 13. listopada 2021. dostupna je u prilogu.

ažurirano: 22 Studeni, 2021