Upis na kolegije preko studomata

Mole se studenti da prije upisa kolegija preko studomata pažljivo prouče upute na stranicama ISVU službe te izvedbeni plan studija za ak. god. 2015./2016.

S obzirom na upis modula istraživačkog smjera diplomskoga studija od ak. god. 2015./2016., struktura studija i pravila modula istraživačkoga smjera navedeni su u opisu diplomskoga studija. Mole se studenti da obrate pozornost na obavezne kolegije upisanoga modula te da iste ne upisuju preko ponude izbornih kolegija svoga modula (premda su navedeni u ponudi grupe jer su ujedno izborni kolegiji drugih modula).

Napomena studentima prve godine diplomskoga studija: budući da na modulima istraživačkoga smjera redoslijed slušanja kolegija nije uvjetovan (kolegiji se upisuju »tijekom studija«), studomat za broj ECTS-a do posljednjega semestra pokazuje vrijednost 0 (dakle nije greška nego posljedica strukture studija).

ažurirano: 9 Studeni, 2015