Studenti Odsjeka za povijest umjetnosti dobitnici Rektorove i Posebne Rektorove nagrade za akademsku godinu 2014./2015.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je imena dobitnika Rektorove nagrade i Posebne Rektorove nagrade za najbolje studentske znanstvene radove i umjetnička ostvarenja za akademsku godinu 2014./2015, među kojima su i studenti Odsjeka za povijest umjetnosti Filozofskog fakulteta. Čestitamo!

Rektorova nagrada

Marko Filip Pavković, Palača Igerčić-Patačić-Annaker-Jelačić – monografska obrada

Posebna Rektorova nagrada

Martina Petrović, Petra Orbanić, Marija Plečko, Lidija Ferenčak, Tomislav Hršak, Tila Pavličević, Mirna Međeral, Ivan Vanja Martinović, Kristina Cvija, Valentina Bakša i Martina Lochert, Praktikum – Tehnike likovnih umjetnosti

Više o nagradama i nagrađenim projektima pročitajte na stranicama Sveučilišta u Zagrebu.

ažurirano: 24 Srpanj, 2015