Rezultati kvalifikacijskog ispita za upis na diplomski studij povijesti umjetnosti u ak. god. 2017./2018. za pristupnike koji su završili srodne i neistovjetne studije:

Ispit su položili:

• Gregurec Emilija
  • Miroslavić Tea

Ispit nisu položili:

• Biličić Paula
  • Briški Igor

Pristupnici koji su položili kvalifikacijski ispit bit će rangirani u okviru razredbenog postupka zajedno s pristupnicima koji su završili studije koji udovoljavaju kriterijima za nastavak diplomskoga studija na Odsjeku za povijest umjetnosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Popis pristupnika s pravom upisa (rang-lista) bit će objavljen na internetskim stranicama Odsjeka za povijest umjetnosti najkasnije 2. listopada 2017. godine

ažurirano: 29 Rujan, 2017