Kontrapost – poziv za umjetničke radove

Časopis studenata Odsjeka za povijest umjetnosti Filozofskog fakulteta u Zagrebu Kontrapost, uz prethodni poziv za slanje studentskih znanstvenih/stručnih/kritičkih i drugih radova, objavio je poziv za slanje reprodukcija studentskih umjetničkih radova za objavu u novom, dvanaestom broju.

Radovi mogu biti izvedeni u svim tehnikama i medijima, a tema natječaja su »Digitalne umjetničke prakse«. Reprodukcije radova je potrebno poslati na e-mail Kontraposta (kontrapost.pum@gmail.com) do 1. rujna 2017. godine.

Podsjećamo da je rok za prijavu sažetaka znanstvenih/stručnih/kritičkih i drugih studentskih radova 11. lipnja 2017. godine te da, premda je temat broja »Digitalne umjetničke prakse«, studenti nisu ograničeni pisati isključivo o tom aspektu umjetnosti.

Poziv za umjetničke radove

ažurirano: 6 Rujan, 2017