Javna obrana teme doktorskog rada – Aida Smailbegović – 4. 10. 2021.

Javna obrana teme doktorskog rada kolegice Aide Smailbegović (»Iluminacije rukopisa Hatifijeve Tīmūrnāme u Hrvatskoj akademiji znanosti i umjetnosti u Zagrebu«, mentori: dr. sc. Milan Pelc, zn. savj., Institut za povijest umjetnosti, Zagreb i izv. prof. dr. sc. Ahmed Zildžić, Filozofski fakultet Univerziteta u Sarajevu), održat će se u ponedjeljak, 4. listopada 2021. uživo u prostoriji A-126 na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu i virtualno putem platforme Microsoft Teams s početkom u 18 sati. Sastav stručnoga povjerenstva je: dr. sc. Tatjana Paić-Vukić, zn. savj. (Arhiv HAZU, Zagreb), prof. dr. sc. Sanja Cvetnić, dr. sc. Milan Pelc, zn. savj. (Institut za povijest umjetnosti, Zagreb).

Javnost obrani može pristupiti isključivo na daljinu i to putem sljedeće poveznice.

Nakon otvaranja poveznice izaberite opciju »Nastavite u ovom pregledniku (web browser)« ili »Otvorite u MS Teamsu«. U slučaju poteškoća s pristupom, ljubazno molimo da se javite na mail ppocanic@ffzg.hr.

ažurirano: 27 Rujan, 2021