Javna obrana teme doktorskog rada – Ana Božičević – 13. 5. 2022.

Javna obrana teme doktorskog rada kolegice Ane Božičević pod naslovom »Dijecezanski muzej Zagrebačke nadbiskupije i očuvanje drvene polikromirane skulpture od 1939. do danas« (mentori: prof. dr. sc. Marko Špikić i prof. dr. sc. Vladan Desnica, Akademija likovnih umjetnosti, Zagreb), održat će se u petak, 13. svibnja 2022. uživo u prostoriji A-309 na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu s početkom u 10.30 sati. Sastav stručnog povjerenstva je: izv. prof. dr. sc. Franko Ćorić, prof. dr. sc. Marko Špikić, dr. sc. Daniel Premerl, viši zn. sur. (Institut za povijest umjetnosti, Zagreb).

Javnost obrani može pristupiti isključivo na daljinu i to putem sljedeće poveznice. Nakon otvaranja poveznice izaberite opciju »Nastavite u ovom pregledniku (web browser)« ili »Otvorite u MS Teamsu«.

ažurirano: 4 Svibanj, 2022