Javna obrana teme doktorskog rada – Jurica Matijević – 30. 6. 2021.

Javna obrana teme doktorskog rada kolege Jurice Matijevića (»Sakralna baština Srednjih i Gornjih Poljica između očuvanja i degradacije«, mentori: akademik Radoslav Tomić, znan. savjetnik u trajnom zvanju, Institut za povijest umjetnosti, Zagreb i izv. prof. dr. sc. Franko Ćorić), održat će se u srijedu, 30. lipnja 2021. uživo u prostoriji A-309 na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu i virtualno putem platforme Microsoft Teams s početkom u 11 sati. Sastav stručnoga povjerenstva je: dr. sc. Marko Špikić, red. prof., akademik Radoslav Tomić, znan. savjetnik u trajnom zvanju (Institut za povijest umjetnosti, Zagreb), dr. sc. Jasna Čapo, znan. savjetnica (Institut za etnologiju i folkloristiku, Zagreb).

Obrani možete pristupiti putem sljedeće poveznice.  Nakon otvaranja poveznice izaberite opciju »Nastavite u ovom pregledniku (web browser)« ili »Otvorite u MS Teamsu«. U slučaju poteškoća s pristupom, ljubazno molim da se javite na mail ppocanic@ffzg.hr.

ažurirano: 24 Lipanj, 2021